doprava Doprava zdarma od 1.500,- Kč                               dopravaDoručení se v těchto dnech může prodloužit na 2-3 pracovní dny
Novinka

Jemná sůl z oblasti Volterra s černým lanýžem - 40g

545

Složení: Sůl z Toskánska, 3% sušeného letního lanýže (Tuber aestivum Vitt.). Vynikající k ochucení teplých a studených jídel; těstoviny, masové filety, tatarák, carpaccio, sýry, vejce, saláty a zeleniny


  • 126,09 Kč bez DPH
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 9.12.2020
145 Kč
Kategorie: OSTATNÍ POCHOUTKY
Výrobce: Calugi s.r.l.
Zem původu: Itálie
Trvanlivost: 7/11/2021
 

Složení: Sůl z Toskánska, 3% sušeného letního lanýže (Tuber aestivum Vitt.).

 

Použití:  připraveno k otevření a podávání. Vynikající k ochucení teplých a studených jídel; těstoviny, masové filety, tatarák, carpaccio, sýry, vejce, saláty a zeleniny ..

 

100% GENUINE pouze z místních surovin, pečlivě vybraných pro produkty s nezaměnitelnou chutí.

Všechno začíná od surovin z malých farem, které podléhají přísnému výběru zaměřenému zejména na hodnocení čerstvosti a chutí, maximální kvality.

 

Zajímavost : Společnost Calugi se stará o udržitelnost a využívá pouze obnovitelnou zelenou energii. „Zelenou energií“ se rozumí energie vyrobená výhradně z obnovitelných zdrojů, tedy spotřeba, která neovlivňuje zdroje planety.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.